Menu


Novinky

Nové ceny

2.1.2019

Od 1.2.2019  je v některých termínech  zavedena cena při obsazení apartmánu jednou nebo dvěma osobami ve výši  1000 Kč/1 osoba  nebo 1200 Kč/2 osoby  a den. Minimální délka pobytu 2 dny, při pobytu do 5 dnů je cena zvýšena o úklidový příplatek 600 K/pobyt

Slevy pro stálé klienty

31.1.2018

Od 8.2.2018 jsme pro stále klienty připravili  slevy z týdenního ubytování  ve výši 1 denního bezplatného pobytu.  Pro případné dotazy volejte prosím 608060664. DěkujemePanely

panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.Možnosti v okolí

                                        Lázenské domy Jáchymov

Lazne_v Radium_v  
 Curie_v  Hory_v

Zimní sezóna: lyžování v následujících lokalitách: Klínovec, Mariánská, Neklid, Boží Dar nebo přímo v Jáchymově. Uvedené lokality jsou dosažitelné autem nebo linkovým autobusem. V případě dostatku sněhu a použití autobusu na Boží Dar je z lokality Neklid možný dojezd na lyžích až k dolní stanici nové lanovky na Klínovec. Klínovec je dosažitelný  lanovkou, ke které jezdí z Jáchymova SKI BUS  nebo autem přes Boží Dar.

Od ledna 2015 je otevřena nová lanovka 4 sedačková  z Jáchymova na Klínovec  s novým velkým bezplatným parkovištěm a SKIBUSEM.

Mapklin_v Neklid 

SKI areál Boží Dar-Neklid s nadmořskou výškou 1028 m nabízí komplexní služby včetně parkoviště, půjčovny lyží, lyžařské školy a občerstvení. Ve středisku je 6 vleků o délce 300 -1000m. Sjezdovky mají lehkou a střední obtížnost, pro snowboardisty je vybudován snowpark. V areálu jsou dvě osvětlené sjezdovky s možností večerního lyžování.


Jáchymov je vhodné východisko pro běžkaře, na hřebenech Krušných hor je několik udržovaných běžkařských tratí- běžecký areál Eduard nebo Krušnohorská lyžařská magistrála na Božím Daru

Ceny vleků a ostatních služeb jsou  nižší než v Krkonoších nebo Jizerských horách.


13 km od Jáchymova bylo začátkem roku 2016 otevřeno nové moderní lyžařské středisko PLEŠIVEC.

  • 12km upravovaných a 100% technicky zasněžovaných sjezdovek všech úrovní
  • hlavní sjezdovky jsou široké od 50 do 80 metrů, nejdelší má 4,2km
  • přímo na sjezdovkách jsou skibary a restaurace
  • večerní lyžování je každou středu, pátek a sobotu od 18:00 – 21:00

Nejmenší si mohou zalyžovat v dětském parku, kde slouží pro snazší přepravu čtyři pojízdné pásy o délkách 30, 40 metrů a 83 metrů.

Skiareál Plešivec má dvě nástupní místa s bezplatnými parkovišti:

Nástupní místo – Pstruží
od Karlových Varů a Chomutova přes Ostrov směr Hroznětín, Merklín a následně po 3 kilometrech se nachází Pstruží.

Nástupní místo – Louky pod Plešivcem
Z Jáchymova směr 
Boží Dar, 3 km za Jáchymovem odbočka směr Abertamy, po 5 kilometrech odbočit směr rozhledna.

Vybavení skiareálu:
9 sjezdových tratí, dětský park, osvětlení, zasněžování, 3 čtyřsedačkové lanovky, dva vleky, čtyři pojízdné koberce, sociální zařízení, odbavovací systém a informační system.

Parkoviště ve Pstruží a na loukách pod Plešivcem, zázemí ve Pstruží (půjčovna, servis, Apresski bar), zázemí na loukách pod Plešivcem (servis, půjčovna, lyžařská škola).

Plesivec1 Plesivec2   Plesivec3  


10 km od Jáchymova se nachází německé lázeňské město OBERWIESENTHAL s velkým množstvím kvalitně udržovaných sjezdařských a běžeckých tratí. Běžecké tratě - (40 km běžeckých cest a 20 km běžeckých drah), lanovka a vleky jsou dražší než u nás - 10 sjezdovek 650 -2500 m, 6 vleků a jedna lanovka.

Oberw1_v Oberw_v    Oberw2_v

Parkování je možné buď v Oberwiesenthalu ( spodní stanice vleků) nebo na Fichtelbergu( horní stanice vleků a lanovky). Běžkaři mají možnost zaparkovat na parkovišti u východiště běžeckých tratí - u silnice na Fichtelberg ( za hraničním přechodem odbočit vlevo). Při dostatku místa je možno zaparkovat na parkovišti u hraničního přechodu Boží Dar.


Letní sezóna: vhodné východisko pro turistiku - lanovka na Klínovec, autobus na Boží Dar apod. V blízkosti je přírodní koupaliště s minigolfem. V 15 km vzdáleném Klášterci nad Ohří je  AQUAPARK s tobogány. Vyjížďky na koni - Děpoltovice 10 km. V Ostrově nad Ohří je možné si pronajmout tenisový nebo ricochetový kurt nebo navštívit venkovní koupaliště s tobogánem a dětským bazénem.

V prosinci 2009 bylo v lázeňském centru AGRICLA otevřeno  veřejně přístupné Aquacentrum se soláriem, fitcentrem, solnou jeskyní i příjemnou kavárnu s koutkem pro děti.
Nealeko je možné navštívit minigolfové hřiště.

Jach_aqua2 Jach_aqua1  

Lanovka na Klínovec přepravuje kola a umožňuje tak využití cykloturistických tras na hřebenech Krušných hor.

V 10 km vzdáleném OBERWIESENTHALU je možno se svézt jedinečnou úzkokolejnou železnicí nebo navštívit lyžařské muzeum.

V okolí jsou vhodné lesy pro houbaření a sběr borůvek.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | výměna odkazů

CZENDE